کارشـنـاس ایـنـجـا

کارشناسی خودرو در کرج - کارشناس اینجا

هزینه کارشناسی خودرو در کرج – کارشناس اینجا

هزینه کارشناسی خودرو در کرج همیشه از بحث های مورد اهمیت میان افراد بوده است که قصد خرید و فروش ماشین خود را دارند. بدون هیچ گونه مبالغه باید بگوییم که کارشناسی خودرو می تواند از اصلی ترین چیزی باشد که مردم زمان خرید یا فروش خودرو باید به آن توجه بسزایی داشته باشند. ما در این مقاله در تلاشیم که شما را با هزینه کارشناسی رنگ خودرو کرج وبسایت کارشناس اینجا آشنا سازیم.

چرا که همیشه باید این نکته را مد نظر داشته باشید که برای کارشناسی خودروهای صفر و همین طور دست دوم باید یک سری تفاوت ها را در نظر گرفت. با توجه به این که بازار دارای نوسانات زیادی است باید بگوییم که هزینه کارشناسی خودرو در کرج قیمت ثابت و پایداری ندارد و این هزینه همیشه در حول محور خاصی قرار دارد و در حال چرخش است. ما اگر بخواهیم مشخصات فنی خودرو را در نظر داشته باشیم و در نظر بگیریم پس می توانیم بگوییم که هزینه کارشناسی خودرو در کرج یک هزینه معقولی به شمار می رود.

هزینه کارشناسی خودرو در کرج - کارشناس اینجا

هزینه کارشناسی خودرو با کیست؟

حتما تا به حال با خودتان پرسیده اید که قیمت کارشناسی خودرو کرج با چه کسی است؟ باید بگوییم که هزینه کارشناسی خودرو در محل با همان فرد متقاضی می باشد یعنی همان فردی که تماس می گیرد.

گاها امکان دارد که متقاضی بخواهد که از شرایط سلامت خودرو اطلاعاتی را کسب کند، اما در بیشتر موارد که افراد متقاضی برای خرید یا فروش خودرو با کارشناس خودرو تماس حاصل می نمایند طبق توافق طرفین یکی از آنها هزینه و مبلغ کارشناسی را بر عهده می گیرد.

راهنمای مطالعه: آموزش کارشناسی خودرو در کرج

هزینه کارشناسی خودروهای ایرانی

هزینه کارشناسی خودروهای ایرانی را می توان گفت که به عوامل زیر بستگی دارد:

 • شرکت سازنده خودرو
 • امکانات خودرو
 • کیفیتی که خودرو دارد
 • قیمت خودرو

هزینه کارشناسی خودرو به چنین عواملی بستگی دارد که بایستی حتما این عوامل را در نظر داشته باشید.

خودرو های داخلی به سبب نداشتن آپشن، قطعات و همین طور تکنولوژی های خاص کارشناسی بسیار راحت تری دارند و در همین راستا هزینه آن خیلی کمتر از کارشناسی خودروهای خارجی می باشد.

هزینه کارشناسی خودروهای خارجی

هزینه کارشناسی خودروهای خارجی با توجه به موارد زیر بررسی خواهد شد و در نهایت خود کارشناس خودرو است که تصمیم می گیرد که چه شخصی باید هزینه کارشناسی خودرو را پرداخت کند

 • شرکت سازنده خودرو
 • سال تولید و ساخت
 • امکانات نصب شده بر روی خودرو و ماشین
 • قیمت خودرو

نکته ای که باید در نظر گرفت این است که کارشناس خودروهای خارجی نیاز است تخصص و مهارت بیشتری را داشته باشد.

قیمت کارشناسی خودرو در سال 1401

قیمت و هزینه هر خودرویی به بازار آن بستگی دارد. دلیل اختلاف و تفاوت در قیمت کارشناسی خودرو مدت زمانی است که از خودرو می گذرد. در مقابل خودروهای ساده ای که هیچ ویژگی و اپشنی ندارند، ماشین های گران قیمت که آپشن ها زیادی دارند به تخصص خیلی بیشتری نیاز دارند.

درادامه باید ابن نکته را بدانید که فرق میان خودروها به میزان مسئولیتی بستگی دارد که کارشناس در قبال خودرو انجام می دهد. برای مثال باید بگوییم که خودروهای گران قیمت به تخصص و مهارت بیشتری نیاز دارند و امکان دارد که 3 الی 4 روز طول بکشد و به دستگاه های پیچیده تری برای این خودرو ها نیاز داریم و نیاز است که کار انجام دهیم.

راهنمای مطالعه: خدمات پولیش سیار در محل کرج

انواع کارشناسی رنگ خودرو کدام اند؟

 1. کارشناسی در قطعات کلیدی مانند ستون، سقف و شاسی
 2. کارشناسی در قطعه های خارجی خودرو مانند گلگیر، درب های جانبی، درب صندوق و کاپوت
 3. کارشناسی کردن قطعه های تعویضی بدنه

عواملی که بر هزینه کارشناسی خودرو تاثیر گذار است؟

عامل هایی که بر هزینه کارشناسی خودرو در محل کرج تاثیر گذار است را برایتان فهرست کرده ایم تا در این زمینه بتوانید از بهترین اطلاعات ما بهره مند شوید:

 • کارشناسی رنگ خودرو
 • کارشناسی بدنی و تست خودرو
 • کارشناسی آپشن خودرو و کیلومتر
 • موتور و دیگر قطعه ها را تست می نماید
 • کارشناسی حرکت خودرو
 • دیاگ و بررسی کردن خطاها و باگ ها

احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده است که ایا قیمت های کارشناسی خودرو متفاوت است؟ دلیل این تفاوت در چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بله قیمت گارشناسی خودرو متفاوت است و به ارزش ماشین بستگی دارد.

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق برای گروه کارشناس اینجا  محفوظ است – از 1397 تهران ، نواب ، برج های شهاب دو ، کارشناسی خودرو اینجا
درخـواست سریع کارشناسی